Optyk Starachowice - Videocentracja SPECIAL


W naszym salonie wszystkie pomiary wykonujemy cyfrowo..


Ostrość widzenia i komfort noszenia okularów w znacznej mierze zależy od precyzji wyznaczenia pewnych parametrów na okularach. Pomiary wykonane za pomocą linijki, mają bardzo duży współczynnik błędu a jednak często są stosowane w niektórych zakładach.

W naszym zakładzie aby wyznaczyć rozstaw źrenic, wysokość montażu szkła, vertex dystans z niezbędną dokładnością używamy specjalnej aplikacji i tabletu. Dzięki naszym staraniom producent może zrobić soczewkę nie jako „na miarę” optymalizując soczewkę indywidulanie pod każdego klienta.

Jako nieliczni korzystamy z systemu SEIKO Digital Multitool


Zaawansowany system wideocentracji umożliwia dokonywanie precyzyjnych pomiarów parametrów szerokości i wysokości tarczy, szerokości mostka, kąta pantoskopowego, konta oprawy WRAP oraz vertex dystans - odległości od rogówki do soczewki. System umożliwia również precyzyjny pomiar PD do dali i PD do bliży, a także wysokość źrenicy dzięki czemu w bardzo łatwy sposób można dopasować parametry soczewek progresywnych. Wszystkie parametry mogą być zapisane lub przesłane e-mailem.

Za pocą systemu SEIKO możliwe jest zaprezentowane zalet soczewek podwójnie asferycznych w porównaniu z innymi konstrukcjami . W podobny sposób można wykonać symulację grubości szkieł poprzez porównanie różnych indexów i konstrukcji z uwzględnieniem mocy szkieł. Dzięki takiej prezentacji klient może dokonać świadomego wyboru rozwiązania podczas zakupu soczewek.

Elektroniczne lustro - zdjęcie z przymierzanych opraw można wysłać mailem lub umieścić na Facebooku następnie skonsultować z znajomymi.Honorujemy:

Rodo:
  • Administratorem Pani/a danych osobowych jest F H U OCZKO ARTUR HRAPKOWICZ z siedzibą w Starachowicach. e-mail: artur.hrapkowicz@wp.pl
  • W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail artur.hrapkowicz@wp.pl
  • Dane będą przetwarzane w celu obsługi transakcji, rozliczeń podatkowych.
  • Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  • Dane będą przechowywane do momentu skorzystania przez Pani/a do prawa do bycia zapomnianym
  • Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  • Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  • Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych
  • Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu