Optyk Starachowice - Szkła okularowe SEIKO SPECIAL
by w pełni wykorzystać możliwości soczewek SEIKO w naszym salonie stosujemy elektroniczny system videocentracji.


Dlaczego SEIKO ...


Firma SEIKO została założona w Tokyo w 1881 roku przez Kintaro Hattori, który otworzył fabrykę zegarków i biżuterii. Słowo 'Seiko' w języku japońskim oznacza precyzję, która charakteryzuje wszystkie produkty firmy.

Pierwszymi produktami firmy były zegary ścienne, pokojowe i kieszonkowe. Zebrane doświadczenia pozwoliły na wprowadzenie w 1913 roku pierwszego w Japonii zegarka na rękę. Na początku lat 50. inżynierowie Seiko stworzyli w Japonii pierwszy automatyczny zegarek. W 1963 roku SEIKO stworzyło pierwszy naręczny zegarek z funkcją chronografu, a już rok później odmierzał on czas na olimpiadzie w Tokyo. Kolejnymi innowacyjnymi produktami były pierwszy zegarek kwarcowy, pierwszy zegarek LCD w technologii kwarcowej i pierwszy na świecie zegarek na rękę z wbudowanym telewizorem.

Dzięki najwyższej jakości i precyzji swoich produktów SEIKO stało się jednym z najbardziej znanych chronometrażystów na Olimpiadach i innych imprezach sportowych o światowym wymiarze.

Dzisiaj SEIKO jest globalną marką, powiązaną z innowacjami, technologią i stylem. Wysoki poziom rozpoznawalności i zaufania do marki SEIKO został osiągnięty dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom, nowoczesnemu wzornictwu i przystępnym cenom.

Działalność w dziedzinie optyki okularowej firma SEIKO rozpoczęła w 1921 roku. Podobnie jak w przypadku zegarków produkty optyczne SEIKO okazywały się innowacyjne i wytyczały kierunek rozwoju soczewek okularowych.

Soczewki okularowe są jednym z produktów kupowanych bez możliwości wcześniejszego ich obejrzenia. Dlatego trudno jest klientom ocenić ich wartość wynikającą z zaawansowanych technologii. Marka SEIKO upewnia Klientów, że inwestują oni swoje pieniądze w innowacyjne produkty, najnowsze technologie, technicznie zaawansowane soczewki.

Honorujemy:

Rodo:
  • Administratorem Pani/a danych osobowych jest F H U OCZKO ARTUR HRAPKOWICZ z siedzibą w Starachowicach. e-mail: artur.hrapkowicz@wp.pl
  • W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail artur.hrapkowicz@wp.pl
  • Dane będą przetwarzane w celu obsługi transakcji, rozliczeń podatkowych.
  • Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  • Dane będą przechowywane do momentu skorzystania przez Pani/a do prawa do bycia zapomnianym
  • Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  • Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  • Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych
  • Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu